Verkennend adviesgesprek?
Nieuwsgierig naar de leergangen van AOG? Samen kijken wij naar jouw leervraag, ambities en achtergrond. In een persoonlijk gesprek adviseren we je graag.

Inspiratiesessie
Online Informatiesessie Nieuw Leiderschap in Organisaties
In de opleiding Nieuw Leiderschap in Organisaties draait alles om nieuw leiderschap en het tot stand brengen van excellente prestaties. Hoe zorg je dat je zelf in topvorm bent, zodat je open kunt staan voor anderen en voor jouw omgeving? Hoe leer je om op het juiste moment en adequaat in te spelen op wat werkelijk nodig is? Hoe help je anderen ook energiek en in verbondenheid een wezenlijke bijdrage te leveren, terwijl je tegelijkertijd zelfbewust en met vertrouwen invulling geeft aan de visie en organisatiestrategie?
Wij nodigen je van harte uit om het online informatiesessie bij te wonen en kennis te maken met de kerndocent, een alumnus, het programma en onze opleidingsfilosofie.
Aanmelden voor de online informatiebijeenkomst
Praktische informatie
